Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie JUSTCOM MAGDALENA JUST z siedzibą w Głogowie, ul. Jagiellońska 45/4.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

O firmie

Witam Cię w moim sklepie Justkids :)

Jeśli tu jesteś, to znaczy że również masz swój "SKARB" ( lub kilka ),o który dbasz najlepiej jak potrafisz i dobierając ubrania i zabawki starasz się aby były one najwyższej jakości.

Sklep Justkids.pl powstał w oparciu o własne doświadczenia i dlatego, dokładnie dobieram asortyment. W naszym asortymencie posiadamy w większości ubranka licencjonowane z bohaterami bajek Disneya takich jak : Psi Patrol, Zygzak McQueen, Spiderman, Minionki, Myszka Minnie, Myszka Mickey, Frozen.

Staram się wychodzić naprzeciw obowiązującym trendom i potrzebom Rodziców. Jestem otwarta na wszelkie sugestie i pomysły. W mojej ofercie są ubranka zarówno dla niemowlaków jak i dla dzieci starszych, zabawki, książki oraz wiele innych produktów renomowanych firm. Zadowolenie moich Klientów oraz ich pociech jest dla mnie sprawą najważniejszą, dlatego też dokładam wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości i przystępnej cenie.

Na wszystkie pytania staram się odpowiadać najszybciej jak to możliwe

mój mail sklep@justkids.pl

Życzę udanych zakupów! :)

Zapraszam również na nasze social media!


Informacja

Promocje

Tagi